Aktualności

Uczniowie gdańskich szkół podstawowych w akcji "Siatkarz z klasą"

Gdańsk był jednym z Miast Gospodarzy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Kibice w ERGO ARENIE zobaczyli reprezentacje Estonii, Finlandii, Polski i Serbii. Przygodę z siatkówką w tym mieście kontynują w sezonie 2017/18 PlusLigi zawodnicy miejscowego Trefla. Oni nie tylko grają. Uczestniczą również w czwartej  już edycji programu ,,Siatkarz z klasą”, w ramach którego zawodnicy biorą pod swoje skrzydła uczniów gdańskich szkół podstawowych. Siatkarskie emocje i miliony uśmiechów są tutaj zestawem gwarantowanym!

Czytaj więcej...

Międzynarodowa i ligowa siatkówka w TAURON ARENIE KRAKÓW

TAURON ARENA gościła wiele siatkarskich imprez najwyższej międzynarodowej rangi. Rozgrywane tutaj były finały Ligi Mistrzów i Ligi Światowej. Na przełomie sierpnia i września rozegrano mecze LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Finał z udziałem reprezentacji Rosji i Niemiec (3:2) mógł zadowolić najbardziej wybrednych kibiców.

Czytaj więcej...

Wspólna praca procentuje w Szczecinie

Siatkówka na najwyższym poziomie zagościła na stałe w stolicy Pomorza Zachodniego. Szczecin był jednym z Miast Gospodarzy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W Azoty Arenie grały zespoły Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch. W sezonie klubowym 2017/18 miejscowi kibice emocjonują się występami Espadonu Szczecin, który spisuje się dobrze. Odniósł trzy zwycięstwa i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Czytaj więcej...

Gra w Spodku jest wielkim przeżyciem

Katowice były jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. W Spodku mecze fazy grupowej rozegrały reprezentacje Belgii, Francji, Holandii i Turcji. Odbyły się tam również po dwa baraże i ćwierćfinały czempionatu. W słynnej hali niektóre swojej mecze PlusLigi rozgrywa GKS Katowice. W spotkaniu z Łuczniczką Bydgoszcz gospodarze przegrali 1:3.

Czytaj więcej...

Team Guide - najlepsza praca na świecie?

Co łączyło dwie pracowniczki urzędu miasta, dentystkę i studentkę podczas LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017? Wszystkie były opiekunkami (team guidami) najlepszych drużyn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W niedzielę, po zakończeniu turnieju musiały pożegnać się ze swoimi drużynami po niemal dwóch tygodniach wspólnej pracy. Niespodziewane zadania i dostępność przez 24 godziny, brzmi jak wymagające i trudne zajęcie, ale Justyna, Agnieszka, Magda i Monika postrzegają to zupełnie inaczej - jako najlepszą pracę na świecie.

Czytaj więcej...

Rosja - złoty medalista #EuroVolleyM na szczycie najnowszego Rankingu CEV ex aequo z Francją, Polska czwarta

Po triumfie w LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, Rosja awansowała na pierwsze miejsce w najnowszym rankingu opublikowanym przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej. Rosjanie dzielą najwyższą lokatę ze zwycięzcami tegorocznej edycji Ligi Światowej - Francuzami. Co ciekawe reprezentacja Polski, mimo porażki w fazie play off, awansowała w najnowszym rankingu opublikowanym po zakończeniu LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na czwarte miejsce, głównie za sprawą słabej postawy Włochów. Azzurri odpadli w ćwierćfinale z Belgią i niespodziewanie szybko wrócili do domu.

Czytaj więcej...

24 drużyny zagrały w Mini Mistrzostwach Europy

Prawie 300 młodych siatkarzy i siatkarek z Polski i Estonii, w sumie 24 drużyny, uczestniczyło w Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej "Mini Mistrzostwa Europy".  Turniej był jedną z kilku imprez towarzyszących LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Gdańsku. Zawody rozgrywane były przez trzy dni, a  drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i kadetów.

Czytaj więcej...

Maksim Żygałow: u Was organizacja jest zawsze fantastyczna

W niedzielę zakończyła się najważniejsza impreza tegorocznego sezonu reprezentacyjnego, LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017, w której triumfowała reprezentacja Rosji. W finale Sborna wygrała z Niemcami 3:2, zaś brązowy medal przypadł Serbom, którzy po wyrównanym pojedynku pokonali Belgię również 3:2.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Niemcy - Rosja 2:3, finał

Niemcy - Rosja 2:3 (19:25, 25:20, 22:25, 25:17, 13:15)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Serbia - Belgia 3:2, mecz o 3. miejsce

Serbia – Belgia 3:2 (25:17, 22:25, 19:25, 25:22, 15:12)

Czytaj więcej...

Wszystko, co powinniście wiedzieć przed finałowym dniem LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Dotarliśmy do finałowego dnia LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, w TAURON Arenie o brązowy medal zagrają reprezentacje Serbii i Belgii, a o tytuł mistrza Starego Kontynentu zawalczą Rosjanie i Niemcy. Belgowie mają szansę sięgnąć po pierwszy medal międzynarodowej imprezy w historii, Niemcy już są pewni pierwszego krążka mistrzostw Starego Kontynentu. Z kolei, Serbowie i Rosjanie mogą wyśrubować swoje własne rekordy – odpowiednio –  w ilości brązowych i złotych medali.

Czytaj więcej...

György Grozer długo nie mógł uwierzyć w awans do finału

W pierwszym meczu półfinałowym reprezentacja Niemiec sprawiła niespodziankę w TAURON Arenie Kraków, odwracając los spotkania i awansując do wielkiego finału LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017, po pokonaniu Serbii 3:2.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Rosja - Belgia 3:0, półfinał 2

Rosja – Belgia 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Serbia - Niemcy 2:3, półfinał 1

Serbia – Niemcy 2:3 (26:24, 25:15, 18:25, 25:27, 13:15)

Czytaj więcej...

Półfinaliści LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 przygotowani do sobotnich meczów

Rosja, Serbia, Belgia i Niemcy - to drużyny, które awansowały do fazy finałowej LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 i przygotowują się do finałów, które odbędą się w Sobotę w Krakowie. Warto podkreślić, że wszystkiego drużyny, które zameldowały się w czołowej czwórce, były zwycięzcami swoich grup. W piątkowe popołudnie kapitanowie Dragan Stankovic, Lukas Kampa, Sam Deroo i trener Siergiej Szlapnikow rozmawiali o zbliżających się meczach i przebytej drodze do półfinałów.

Czytaj więcej...

Lukas Kampa: Giani wie jak wygrywać turnieje

- Przyszłość musi się dla nas liczyć, a przyszłość to dzisiaj i jutro - powiedział Lukas Kampa, kapitan reprezentacji Niemiec, która w sobotę w półfinale LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 zmierzy się z Serbią.

Czytaj więcej...

Sam Deroo: chcemy zapisać historię

Reprezentacja Belgii po wygranej z Włochami 3:0 (25:21, 25:11, 25:23) awansowała do strefy medalowej LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Według doskonale znanego w Polsce Sama Deroo podopieczni trenera Vitala Heynena nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Czytaj więcej...

Lukasa Kampę dopingował jego klub Jastrzębski Węgiel

W Katowicach, w pierwszym meczu ćwierćfinałowym LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017, reprezentacja Niemiec zmierzyła się z Czechami i odniosła zwycięstwo 3:1. Teraz Niemcy przenoszą się do Krakowa, gdzie w sobotę rozegrają spotkanie o wejście do wielkiego finału rozgrywek.

Czytaj więcej...

Pieter Verhees: celem był ćwierćfinał

W drugim meczu ćwierćfinałowym Belgowie w trzech setach rozprawili się z reprezentacją Włoch, sprawiając tym samym kolejną niespodziankę i utwierdzając się na pozycji rewelacji rozgrywek LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Serbia – Bułgaria 3:0, ćwierćfinał 4

Serbia – Bułgaria 3:0 (25:21, 25:22, 28:26)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Belgia – Włochy 3:0, ćwierćfinał 3

Belgia – Włochy 3:0 (25:21, 25:11, 25:23)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Niemcy – Czechy 3:1, ćwierćfinał 1

Niemcy – Czechy 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)

Czytaj więcej...
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd