Aktualności

Siatkówce towarzyszą dobre emocje

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017, a w fazie grupowej zagrają tam zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. W Spodku w przeszłości rozegrano wiele ważnych siatkarskich meczów, a świadkiem tych pasjonujących spotkań był Ambasador LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 Piotr Kupicha, który swoje wokalne umiejętności zaprezentuje 24 sierpnia na PGE Narodowy podczas Ceremonii Otwarcia przed meczem Polska - Serbia.

Znasz Spodek nie tylko od strony trybun, ale także z boiska, bo z tego miejsca śpiewałeś.
Kilka lat temu zagraliśmy z Feelem przed meczami polskich siatkarzy w Katowicach parę motywujących piosenek, na przykład „Pokaż na co Cię stać”. Zupełnie świadomie opuściliśmy piosenkę „Jest już ciemno, wszystko jedno”, żeby nie było że kogoś zaćmiło i jakieś punkty nasi tracą, natomiast „Pokaż na co Cię stać, ale nie jeden raz” myślę, że było jak najbardziej na miejscu. Jeszcze marzy mi się taki koncert w Spodku na obrotowej scenie, jak wtedy kiedy grała w nim Metallica.

Trudno zapraszać do Spodka, kiedy nie grają tu Polacy, ale taki właśnie będzie ten turniej. W fazie grupowej zaprezentują się Francja, Belgia, Holandia i Turcja, a więc poza pierwszym, zespoły z drugiego szeregu w Europie.
Tak, ale myślę że emocje które towarzyszą siatkówce, to podglądanie pewnego poziomu i kibicowanie dobrej grze, też jest w dobrym tonie. Fajnie jest być w takim miejscu i można pokazać na przykład dzieciakom, jak wygląda taka prawdziwa sportowa atmosfera.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!