Aktualności

Gra w Spodku jest wielkim przeżyciem

Katowice były jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. W Spodku mecze fazy grupowej rozegrały reprezentacje Belgii, Francji, Holandii i Turcji. Odbyły się tam również po dwa baraże i ćwierćfinały czempionatu. W słynnej hali niektóre swojej mecze PlusLigi rozgrywa GKS Katowice. W spotkaniu z Łuczniczką Bydgoszcz gospodarze przegrali 1:3.

Czytaj więcej...

Lukas Kampa: Giani wie jak wygrywać turnieje

- Przyszłość musi się dla nas liczyć, a przyszłość to dzisiaj i jutro - powiedział Lukas Kampa, kapitan reprezentacji Niemiec, która w sobotę w półfinale LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 zmierzy się z Serbią.

Czytaj więcej...

Sam Deroo: chcemy zapisać historię

Reprezentacja Belgii po wygranej z Włochami 3:0 (25:21, 25:11, 25:23) awansowała do strefy medalowej LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Według doskonale znanego w Polsce Sama Deroo podopieczni trenera Vitala Heynena nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Czytaj więcej...

Lukasa Kampę dopingował jego klub Jastrzębski Węgiel

W Katowicach, w pierwszym meczu ćwierćfinałowym LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017, reprezentacja Niemiec zmierzyła się z Czechami i odniosła zwycięstwo 3:1. Teraz Niemcy przenoszą się do Krakowa, gdzie w sobotę rozegrają spotkanie o wejście do wielkiego finału rozgrywek.

Czytaj więcej...

Pieter Verhees: celem był ćwierćfinał

W drugim meczu ćwierćfinałowym Belgowie w trzech setach rozprawili się z reprezentacją Włoch, sprawiając tym samym kolejną niespodziankę i utwierdzając się na pozycji rewelacji rozgrywek LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Belgia – Włochy 3:0, ćwierćfinał 3

Belgia – Włochy 3:0 (25:21, 25:11, 25:23)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Niemcy – Czechy 3:1, ćwierćfinał 1

Niemcy – Czechy 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)

Czytaj więcej...

Katowicki Spodek gotowy na kolejną niespodziankę

Dzisiaj w pierwszym ćwierćfinale w Katowicach rewelacyjni pogromcy mistrzów Europy - Czesi zmierzą się z reprezentacją Niemiec w walce o półfinał LOTTO EUROVOLLEY 2017.

Czytaj więcej...

Zespołowa gra kluczem do sukcesu czeskich siatkarzy

Młoda czeska drużyna prowadzona przez Michala Nekolę sprawiła wielką niespodziankę LOTTO EUROVOLLEY 2017 eliminując w barażach obrońców mistrzowskiego tytułu sprzed dwóch lat – Francuzów.

Czytaj więcej...

Simone Giannelli: cieszę się, że znowu mogę grać w Polsce

Włochy pokonały w Katowicach Turcję 3:0 w barażowym meczu LOOTO EUROVOLLEY POLAND 2017 i aswansowały do ćwierćfinału, w którym spotkają się z Belgią.

Czytaj więcej...

Jakub Janouch: Francuzi nie spodziewali się takiej naszej gry

W barażowym meczu w katowickim Spodku, reprezentacja Czech odniosła sensacyjne zwycięstwo nad mistrzami Europy – Francuzami, eliminując tym samym obrońców tytułu z LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Po czterech setach, nasi południowi sąsiedzi mogli cieszyć się z awansu do ćwierćfinału rozgrywek.

Czytaj więcej...

Dziś poznamy półfinalistów LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017!

Cztery najlepsze drużyny LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 pozostaną na scenie po czwartkowych ćwierćfinałach w Katowicach i Krakowie. Czechy i Niemcy rozpoczną meczem w katowickim Spodku o 17:30, a Rosja i Słowenia zmierzą się w tym samym czasie w krakowskiej TAURON Arenie. O 20:30 Belgia spotka się z Włochami w Katowicach, a Serbia i Bułgaria rozpoczną swój "bałkański ćwierćfinał" w Krakowie.

Czytaj więcej...

Przed spotkaniem ćwierćfinałowym Belgia - Włochy

W drugim z ćwierćfinałów LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 rozgrywanych w Spodku będą rywalizować zwycięzcy katowickiej grupy D – Belgowie oraz reprezentacja Włoch, która zajęła drugą lokatę w grupie B, a w barażach pokonała w trzech setach Turcję.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Francja – Czechy 1:3, play off 3

Francja - Czechy 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 20:25)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Włochy – Turcja 3:0, play off 1

Włochy – Turcja 3:0  (25:16, 25:17, 31:29)

Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć przed play-off LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 - cz. 2

Po godzinie 20:30 w Katowicach i Krakowie rozpoczną się ostatnie mecze fazy play-off, wówczas poznamy dwóch ostatnich ćwierćfinalistów LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Czy reprezentacja Polski zrewanżuje się Słoweńcom za porażkę w ćwierćfinale sprzed dwóch lat, a Francuzi będą świętować 100 zwycięstwo w historii swoich występów mistrzostw Starego Kontynentu?

Poniżej prezentujemy garść informacji i statystyk dotyczących dzisiejszego spotkania reprezentacji Polski z Słowenią i meczu Francji z Czechami:

Czytaj więcej...

Siatkarze Turcji przed barażami LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Mimo porażki w ostatniej kolejce spotkań grupowych 0:3 z aktualnymi mistrzami Europy - Francuzami reprezentacja Turcji pozostawiła po sobie bardzo pozytywne wrażenie. Ambitni i waleczni,  podejmujący otwartą walkę z wyżej notowanymi rywalami Turcy nie są bez szans na sprawienie kolejnej niespodzianki w barażach LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

Czytaj więcej...

Co warto wiedzieć przed play-off LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Dzisiaj w Krakowie i Katowicach osiem drużyn – w tym Polska – będzie rywalizować o przepustkę do ćwierćfinałów LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W katowickim Spodku Bułgaria zmierzy się z Finlandią, a Włochy zagrają z Turcją. Poniżej przedstawiamy garść interesujących informacji przed fazą play-off w Katowicach i Krakowie.

Czytaj więcej...

Sam Deroo: jeżeli masz dobrą taktykę, wszystko jest możliwe

W grupie D LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 rozgrywanej w katowickim Spodku, emocji nie brakowało. Faworyzowani przez wszystkich Francuzi sprawili sobie sporo kłopotów, a niedoceniani przed turniejem Belgowie okazali się czarnym koniem rozgrywek. Po pokonaniu Francuzów w tie-breaku pierwszego dnia mistrzostw, podopieczni Vitala Heynena uwierzyli we własne siły, stawiając sobie za cel awans do kolejnej fazy turnieju. Wygrana za 2 punkty z reprezentacją Turcji zapewniła im możliwość dalszej gry, a trzysetowe zwycięstwo nad Holendrami umożliwiło im bezpośredni awans do ćwierćfinału.

Czytaj więcej...

Terminarz spotkań play off LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Informujemy o terminarzu gier play off CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn w Katowicach i Krakowie.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Turcja - Francja 0:3, grupa D

Turcja - Francja 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Belgia - Holandia 3:0, grupa D

Belgia - Holandia 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)

Czytaj więcej...
Our website is protected by DMC Firewall!