Aktualności

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Czechy – Włochy 0:3, grupa B

Czechy – Włochy 0:3 (25:27, 26:28, 24:26)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Słowacja – Niemcy 0:3, grupa B

Słowacja – Niemcy 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Czechy - Niemcy 0:3, GRUPA B

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie wyjątkowo przychylne Niemcom. Drużyna Andrei Gianiego pokonała bez straty seta Czechów (19:25, 14:25, 20:25) i po dwóch seriach spotkań z kompletem zwycięstw pewnie przewodzi w tabeli grupy B.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Włochy - Słowacja 3:0, Grupa B

Włochy – Słowacja 3:0 (25:14, 25:19, 25:20)

Druga kolejka pojedynków grupowych LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie rozpoczęła się od spodziewanego triumfu Italii. Reprezentacja Włoch pewnie pokonała Słowację w trzech setach i odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju.

Czytaj więcej...

Niewidoczni bohaterowie LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Międzynarodowe drużyny, sławni siatkarze, mecze, które trzymają w napięciu, zaangażowani kibice, niesamowita atmosfera… Takie przymioty kojarzone są z największymi wydarzeniami sportowymi. Podobnie wygląda to także w trakcie najważniejszego w tym roku siatkarskiego wydarzenia w Europie. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że widowiskowa część imprezy jest rezultatem ciężkiej pracy ludzi, którzy zdecydowali poświęcić swój czas i wesprzeć organizatorów w przygotowaniach i przeprowadzeniu zawodów. WOLONTARIUSZE - to dzięki ich zaangażowaniu udaje się wszystkie elementy poskładać w jedną sprawnie działającą całość.

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Niemcy – Włochy 3:2, grupa B

Niemcy – Włochy 3:2 (25:22, 21:25, 19:25, 25:19, 15:8)

Czytaj więcej...

LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017: Czechy – Słowacja 3:1, grupa B

Czechy – Słowacja 3:1 (25:19, 28:30, 25:16, 25:17)

Czytaj więcej...

Szczecin czeka już tylko na rozpoczęcie LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 – potwierdza na oficjalnym briefingu

Na dzień przed rozpoczęciem rywalizacji w grupie B Szczecin potwierdził pełną gotowość do rozpoczęcie piękniej siatkarskiej przygody - LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. W trakcie oficjalnego briefingu z dziennikarzami podkreślali to zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy rywalizacji.

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017 to wydarzenie wyjątkowe

Mistrzostwa Europy są zawsze wydarzeniem wyjątkowym - mówią Katarzyna Gajgał-Anioł i Radosław Anioł przed EUROVOLLEY POLAND 2017, a jednym z Miast-Gospodarzy będzie Szczecin, a w miejscowej Azoty Arenie swoje mecze w ORLEN Lidze i europejskich pucharach rozgrywa Chemik Police, w barwach którego gra była reprezentantka Polski.

Czytaj więcej...

Siatkarskie święto w Szczecinie przed EUROVOLLEY POLAND 2017

Różne były losy siatkówki na najwyższym poziomie w Szczecinie i w regionie, ale miłość do tej dyscypliny wśród kibiców zawsze była ogromna. Najlepszym tego dowodem są tłumy, które od lat zasiadają na trybunach największych hal miasta w trakcie imprezy wyjątkowej „Siatkarze dla Hospicjum”. Od 10-ciu lat wydarzenie przyciąga wyjątkowe postaci nie zawsze związane li tylko z piłką siatkową. Do akcji dołączyli przed laty polscy skoczkowie narciarscy, a kilka razy swoje urodziny właśnie w Szczecinie obchodził dwukrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch.

Czytaj więcej...

Szczecin organizatorem dużych imprez sportowych

Każde debiutujące w wielkim wydarzeniu Miasto-Gospodarz jest dla danej dyscypliny swego rodzaju niewiadomą, która stać się może dla wszystkich wielką niespodzianką. Ale to niespodzianka, która niesie ze sobą zawsze „ziarno” niepewności, czy aby zaskoczenie nie będzie równoznaczne z rozczarowaniem. W wypadku Szczecina tej niepewności nie ma. W ostatnich latach miasto, wykorzystując nowe lub odnawiane obiekty sportowe zdecydowało się na organizację kilku znaczących wydarzeń sportowych, które pozwoliły na zdobycie potrzebnego doświadczenia. Przy okazji gama różnorodności sportów tam prezentowanych sprawiła, że  dziś miasto dysponuje zespołem ludzkim gotowym do organizacji wszelkich wydarzeń na najwyższym światowym poziomie.

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017: Niemcy podnoszą jakość gry

Szczecin jest jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017. W Azoty Arenie zagrają reprezentacje Czech, Słowacji, Włoch i Niemiec. Ten ostatni zespół w niedzielę zakończył fazę interkontynentalną III Dywizji Ligi Światowej. W klasyfikacji generalnej zajął pierwsze miejsce i awansował do Final Four, który 17-18 czerwca zostanie rozegrane w meksykańskim Leon.

Czytaj więcej...

Michał Ruciak: Azoty Arena to świetny obiekt do gry w siatkówkę

Szczecin będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017. W Azoty Arenie zagrają reprezentacje Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech. - Hala jest bardzo ładna, z świetnym zapleczem sportowym – powiedział Michał Ruciak, przyjmujący Espadonu Szczecin i były reprezentant Polski.

Czytaj więcej...

W sobotę gwiazdy w Azoty Arenie

Szczecin jest jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a miejscem rywalizacji zespołów grupy B będzie Azoty Arena, obiekt doskonale znany krajowym i zagranicznym kibicom. Tutaj siatkarki Chemika Police cieszyły się ze zdobycia w ostatnim sezonie złotego medalu mistrzostw Polski. Kibice zapewne pamiętają doskonale zorganizowany przed dwoma laty Final Four Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej...

Piotr Krzystek – Prezydent Szczecina na 100 dni przed EUROVOLLEY POLAND 2017

Dwa lata temu Azoty Arena w Szczecinie zadebiutowała na międzynarodowej arenie turniejem Final Four Ligi Mistrzyń. Już w tym roku będzie Miastem-Gospodarzem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Przyjemności gry w Szczecinie dostąpią reprezentacje: Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch.

Czytaj więcej...

Azoty Arena zebrała pochwały za Final Four Ligi Mistrzyń 2015

Turniej Final Four Ligi Mistrzyń 2015 był dotychczas największą siatkarską imprezą jaką gościła Azoty Arena. Pod koniec sierpnia w tej hali zagrają zespoły Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch w fazie grupowej EUROVOLLEY Poland 2015, którego jednym z Miast-Gospodarzy będzie Szczecin.

Czytaj więcej...

W Azoty Arenie zagrają siatkarze Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch

Szczecin jest jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a miejscem rywalizacji w grupie B będzie Azoty Arena, doskonale już znana krajowym i zagranicznym kibicom.

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie wystartował

W niedzielę w Szczecinie przeprowadzona została akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja odbyła się w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Stoisko informacyjne oblegane było przez tłumy kibiców.

Czytaj więcej...

EUROVOLLEY POLAND 2017 w Szczecinie… startuje

W najbliższą niedzielę 18 grudnia w Szczecinie zostanie przeprowadzona akcja promująca CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Akcja wpisana jest w Targi Świąteczne organizowane w Azoty Arena w Szczecinie (hala meczów grupy B z udziałem reprezentacji Włoch, Niemiec, Czech i Słowacji) .

Czytaj więcej...

Miasta-Gospodarze CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 odebrały nominacje

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2017 rozegrane zostaną od 25 sierpnia do 3 września. Miastami-Gospodarzami będą Gdańsk, Szczecin, Katowice i Kraków. Dziś ich przedstawiciele odebrali nominacje z rąk Pierwszego Wiceprezydenta Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV), Renato Areny oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacka Kasprzyka.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!